Onlar Çarşamba gecesi Amex at Brighton 2-0 yendiği Cardiff City güney kıyısında büyük bir zaferini ilan etti. Avrupa’da en parlak yeteneklerinden bazıları Şampiyonlar Ligi’nde ekranda iken gecesi tek Premier Lig fikstürü muhteşem eğlence sağladı.                 2             Cardiff City Brighton üzerindeki önemli galibiyeti kutluyor   Nathaniel Mendez-Laing ve kaptan Sean Morrison’dan Hedefleri üç puanı bu bodrum savaşta Galli başkente geri döneceğini sağlanmalıdır. Başlık-kovalayan hala bu sezon gelmek Liverpool, Manchester United, güney kıyısında bir galibiyet şey ama Sky Bet Şampiyonası için derhal iade kaçınarak kesin olmayan bir şansı ile ziyaretçileri terk edecekti ile.

Mavi kuşlar yöneticisi Neil Warnock hatırlatarak saldıran ikilisi Mendez-Laing ve Oumar Niasse dahil olmak üzere üç değişiklikler yaparak Burnley’de Cumartesi günkü yenilgi tepki gösterdi. sezon sonuna kadar heyecanlı finali olacak sağlamak için, bir oyun daha oynadı rağmen Warnock adamları, şimdi Seagulls arkasında iki noktalarıdır.                 2             Mat Ryan Mendez-Laing en törpüleme atış durdurmak için hiçbir şey yapabileceğini   Glenn Murray stopaj zamanda ahşap karşı başlı ama Martılar saldırıda küçük sunulan ve endişeyle omuzlarının üzerinden bakarak kalır. Brighton Solly Mart iki kez erken dönemlerinde yakın gitti ama takımı öne 22 dakika sürdü ziyaretçiler oldu.

O 25 metreden topu kıvrılmış zaman Nathaniel Mendez-Laing Bluebirds tarafından ince bir karşı saldırı bitirdi. Dale Stephens geri vurmak Brighton’un iyi şansı vardı ama şutu kornere engellendi ve ziyaretçiler Devre arasında 1-0 açtı.canlı bahis Cardiff İkinci devreye önde beş dakika 2-0 idi ve gol Sean Morrison geldi.                                    1             Danny Ings   Burnley yöneticisi Sean Dyche o Danny Ings bu yaz İngiltere Under-21s oynayan ile hiçbir sorunu var diyerek kulüp-versus-ülke tartışmaya onun perspektifini eklemiştir.

Ings düzenli Gareth Southgate’in genç aslanlar için özellikleri ve sezon sonunda Çek Cumhuriyeti’nde 21 yaş altı Avrupa Şampiyonası Kadrosu adlandırılmış olması bekleniyor. 22 yaşındaki Dyche en küme düşme tehdit takımın dokuz gol, bu sezon Premier Ligi’nde Clarets için etkilendim ve Burnley yöneticisi turnuvası büyük bir deneyim olacağına inandığını gelmiştir. “Bunun futbolun farklı stilleri oynarken, sadece bunun tecrübe olduğunu düşünüyorum ve bunu diğer genç oyuncularla, diğer yetenekli oyuncularla, farklı sesler, farklı tarzlarda, farklı analiz teknikleri etrafında olduğumda olduğunu düşünüyorum,” Dyche söyledi.

“Biz onların bizden elbette öğrenmek umuyoruz, ancak onları, bir oyuncu olarak öğrenmek oynatıcılar gibi daha yuvarlak bireyler haline gelebilmeleri için bu aynı zamanda.” Raheem Sterling, Harry Kane ve Ross Barkley gibiler tüm Southgate için uygundur ancak daha genç yaş grubu için yarışacak gerektiği konusunda şüpheler karıştırarak üst düzey tarafı için düzenli vardır. tartışma onun önceliği olarak yaptığı kulüp gelişimini gerekçe turnuvası için seçimi için dikkat edilmesi gereken istemediklerini beyan Hull kanat oyuncusu Tom İnce, daha da körüklendi. Spor bilim adamları ve geliştiriciler tükenmişlik gelen genç oyuncuları koruma konusunda antrenörler uyardılar ama Dyche uluslararası yaz taahhütlerine sorunu görmez. 43 yaşındaki söyledi: 22′de “Sonları? Benim tatil ben bir tarlada çıkıp ben 17, 18, 19, 20, benim arkadaşları ile beş-a-yan biraz zaman futbol oynardım. “Bu uzun aralar olması fikrini aşırı sanmıyorum. Çünkü ben bu oyuncular, herhangi bir turnuva ya da gitmeden önce bazı kesintiler var ve akıllıca bakmak emin olmak için bu insanlar eğitimli emin ve spor bilimleri vb yeterince anlayışlı değilim 22 ° C’de tamam olacak düşünüyorum. “Ben kendi hem de milli takımının profesyonellik güveniyorum.”